פתרונות אוורור לתעשייה

כיום קיימים מגוון של פתרונות אוורור כדוגמת מאווררים תעשייתיים, מאווררי תליה, מאווררי עמוד, מפוחים ועוד. עם זאת, מאווררים עם מים הם אידיאלים לחללים גדולים כמו חללים תעשייתיים לסוגיהם השונים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהם יכולים להחליף מזגן ולהיות חסכוניים כלכלית וניידים גאוגרפית. לנוחותכם יש כיום שני סוגים של מאווררים עם מים שמהם ניתן לבחור : מצנני מים ומערפלי מים ולפניכם סקירה קצרה על כל מוצר על יתרונותיו השונים. ישנה חשיבות רבה לקירור וצינון האוויר בתעשיות רבות בשל מכשור הבקרה והאוטומציה - מיכשור יקר ערך האחראי על תהליכי ההתייעלות של העסק.  

מצנני מים

מצנני מים תעשייתיים נקראים גם מצנני אויר והם מהווים פתרון מעולה לימי הקיץ הלוהטים. מאווררים עם מים אלו נחשבים לחסכוניים מבחינת צריכת החשמל והם מיועדים לקירור כל סוגי החללים : חללים בגדלים שונים וחללים ברמת אפיון שונות (חללים פתוחים או סגורים). מצנני מים מזרימים אוויר נקי וטבעי ומעלים את רמת הלחות כך שנוצרת אוירה נעימה. למעשה, הודות לטכנולוגיה החדשנית שעליה מבוססים מצנני מים הם מורידים את הטמפרטורות מהר וביעילות.

מערפלי מים

מערפלי מים תעשייתיים נחשבים למאווררים עם מים ייחודיים כי פעולתם שקטה במיוחד ואמינותם גבוהה. למערפלי מים אין עלויות תחזוקה והם מבוססים על שיטה מהפכנית של דיסק שמונעת אבנית. כל מערפלי המים כיום הם ניידים הודות לגלגלים ומאפשרים צידוד של עד 90 מעלות. מערפלי המים יכולים להוריד את הטמפרטורה הקיימת במקסימום 8 מעלות ויש להם 2 בוררים : בורר מהירות לבחירה בין 4 מהירויות שונות ובורר לחות לשליטה על מצב הלחות.

סיכום

לסיכום, מאווררים עם מים הם הפתרון האולטימטיבי לימות הקיץ החמים שעומדים לפתחנו. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לבחור בין מצנן מים למערפל מים בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם, למשל : גודל החלל שאותו יש לקרר, הסיטואציה שבה הוא נדרש ועוד. להזכירכם – כל המאווררים התעשייתיים עם מים מאפשרים ניידות ואפשרות קירור בסיטואציות שונות, כלומר : הם אינם מוגבלים לאזור אחד או לגודל מסוים.

בניגוד למאווררים שמצננים רק שטח מסוים, מאווררים עם מים יכולים לקרר חללים גדולים, למשל חללים תעשייתיים סגורים או פתוחים כמו גני אירועים. למעשה, כיום זו האופציה הפופולרית ביותר בגני אירועים ולא בכדי. ומה עם מזגן? זו אמנם אופציה שהיא עדיין פופולרית אך יש לה חסרונות רבים : היא אינה מתאימה לחללים פתוחים והיא נחשבת לבזבזנית מבחינת חשמל.

אז למה אתם מחכים? בואו להצטייד בפתרון שכבש את העולם הלא הם מאווררים עם מים . אמנם נתונה בידיכם מלאכת הבחירה בין מצנן מים למערפל אבל אתם כבר בדרך הנכונה. למעשה, את הבחירה הראשונה שנחשבת לקשה יותר כבר עשיתם ונותרה בידיכם לרוב שאלת המחיר. לשמחתכם רכישה של מאווררים תעשייתיים עם מים לעסקים נחשבת לפעולה חסכונית שמחזירה את עצמה במהירות. אז לא הגיע הזמן שתחשבו אחרת לגבי קירור חללים תעשייתיים ותעברו למאווררים עם מים?