מאמרים

מאמרים בתחום ...

פתרונות אוורור לתעשייה
כיום קיימים מגוון של פתרונות אוורור כדוגמת מאווררים תעשייתיים, מאווררי תליה, מאווררי עמוד, מפוחים ועוד. עם זאת, מאווררים עם מים הם אידיאלים לחללים גדולים כמו חללים תעשייתיים לסוגיהם השונים..

קרא עוד...

 

איך עובד חיישן תנועה?
חיישן תנועה הוא למעשה גלאי נפח אותו אנו רגילים לראות לרוב במצלמות אבטחה, באזעקות או בכלל מערכות שונות. למעשה, מדובר על גלאי נפח המאפשר לזהות תנועה במרחב מסוים ולשלוח עדכון למערכת מסוימת שיכולה להפעיל את האזעקה או לבצע פעולות שונות על פי פקודה. 

קרא עוד...

 

למה משמש חיישן אור?
חיישנים נמצאים במגוון רב של מערכות חשמל ותפקידם לזהות עצם או נועה החלל ולשדר אותות מסוימים למערכת על מנת לבצע מגוון פעולות רצויות. 

קרא עוד..

 

למה צריך ספק כוח?
ספק כוח מוכר לנו היטב מתחום החשמל והמערכות השונות בהן מותקן ספק כוח שתפקידו לספק למעגלים אלקטרוניים הנמצאים במערכות שונות 

קרא עוד..

 

מה זה ספק כוח?
ספק כוח מאפשר זרימה של מתח וזרם חשמלי למעגלים אלקטרוניים במטרה להפעילם בצורה רצויה. ספק כוח מאפשר זרימה של מתח וזרם חשמלי למעגלים אלקטרוניים במטרה להפעילם בצורה רצויה.

קרא עוד..

בקרי תנועה רב ציריים

 התעשייה הקיימת היום מאופיינת באוטומציה מתקדמת. מכונות רבות מצריכות שימוש במנועים רבים, ועל מנת לתפעל אותן ולדאוג לפעילותן התקינה, יש צורך כמובן גם בבקרי תנועה רב ציריים.

קרא עוד..