מאמרים

מאמרים בתחום ...

פתרונות אוורור לתעשייה

כיום קיימים מגוון של פתרונות אוורור כדוגמת מאווררים תעשייתיים, מאווררי תליה, מאווררי עמוד, מפוחים ועוד. עם זאת, מאווררים עם מים הם אידיאלים לחללים גדולים כמו חללים תעשייתיים לסוגיהם השונים...

איך עובד חיישן תנועה?

חיישן תנועה הוא למעשה גלאי נפח אותו אנו רגילים לראות לרוב במצלמות אבטחה, באזעקות או בכלל מערכות שונות. למעשה, מדובר על גלאי נפח המאפשר לזהות תנועה במרחב מסוים ולשלוח עדכון למערכת מסוימת שיכולה להפעיל את האזעקה או לבצע פעולות שונות על פי פקודה.

למה משמש חיישן אור?

חיישנים נמצאים במגוון רב של מערכות חשמל ותפקידם לזהות עצם או נועה החלל ולשדר אותות מסוימים למערכת על מנת לבצע מגוון פעולות רצויות. 

למה צריך ספק כוח?

ספק כוח מוכר לנו היטב מתחום החשמל והמערכות השונות בהן מותקן ספק כוח שתפקידו לספק למעגלים אלקטרוניים הנמצאים במערכות שונות

מה זה ספק כוח?

ספק כוח מאפשר זרימה של מתח וזרם חשמלי למעגלים אלקטרוניים במטרה להפעילם בצורה רצויה. ספק כוח מאפשר זרימה של מתח וזרם חשמלי למעגלים אלקטרוניים במטרה להפעילם בצורה רצויה.

בקרי תנועה רב ציריים

התעשייה הקיימת היום מאופיינת באוטומציה מתקדמת. מכונות רבות מצריכות שימוש במנועים רבים, ועל מנת לתפעל אותן ולדאוג לפעילותן התקינה, יש צורך כמובן גם בבקרי תנועה רב ציריים.

כל המידע אודות תקשורת מחשבים

תקשורת מחשבים מאפשרת יצירה, פיתוח ומינוף של קשרים חברתיים ועסקיים. במובנים רבים, מהותיים ומשמעותיים, היא קריטית לקיומם.